Bohaterowie


Informacje dotyczące bohaterów będą dodawane powoli w miarę ich pojawiania się w fabule.~. Do kłótni i awantur byłam przyzwyczajona. Metoda na przetrwanie jest jedna. Działać po swojemu i nie zwracać uwagi na to, co dzieje się wokół .~

Lucy Ann Collins - (15.03.1996) 18 latka z Londynu. Skryta w sobie, nie ma przyjaciół. Jej rodzice zmarli, gdy miała 5 lat. Od tego czasu mieszka w domu dziecka. Była tam nielubiana, poniżana. Żyje we własnym świecie i nie wpuszcza do niego nikogo. Cicha, nie lubi poznawać nowych ludzi. Nie ma rodzeństwa, a o pozostałej rodzinie nic jej nie wiadomo. Zna język francuski i trochę hiszpański.~. Pozwól sobie od czasu do czasu na słodką przyjemność .~

Sarah Isabella Smith - (3.06.1995) Odważna 19 latka z Liverpoolu. Uciekła od rodziców i przeprowadziła się do Londynu. Skończyła liceum, nie zamierza iść na studia. Lubi igrać z prawem, robić rzeczy, których jej nie wolno. Mieszka sama w niewielkim mieszkaniu w centrum Londynu. Uwielbia słuchać Green Day i malować paznokcie na czarno. Kocha, gdy Harry dla niej gotuje. Zna język francuski.

~.Gardzić nadzieją, nie wstydzić się kłamstw, kochać nienawiść, nie oddawać się - to ma być jednym z nas.~

Zayn Javadd Malik - (12.01.1993) 21 letni chłopak z Bradford. Obecnie mieszka w Londynie i jest szefem tajnego gangu. Ściga się nielegalnie samochodami, bije ludzi, a to wszystko za wielkie pieniądze. Jest agresywny, zbyt pewny siebie i bardzo odważny. Zna francuski, hiszpański i trochę japoński.


~. Czuję, że tracę wszystko co mi zostało .~

Harry Edward Styles - (1.02.1994) 20 latek z Holmes Chapel. Współpracownik i przyjaciel Zayna. Ma podobny charakter do niego, ale jednak potrafi wykazać współczucie. Ma śliczną dziewczynę Sarah, którą bardzo kocha. Niestety, czasem przy kolegach traktuje ją jak tanią prostytutkę. Lubi chodzić nago po domu i wydurniać się z Sarah, gdy są sami. Zna francuski, nie lubi palenia.~. To sentymentalne, ale chcę kogoś mieć. Niestety, nie jest mi to pisane. Jestem samotnikiem, który nie powinien być sam .~

Louis William Tomlinson - (24.12.1991) 22 latek należący do gangu Malika, przyjaźni się z chłopakami. Agresywny, odważny, ale gdy się napije potrafi dopuścić się do najstraszniejszych czynów. Nie ma dziewczyny, bo każda się go boi podobnie jak u Zayna. Lubi chodzić do klubów ze striptizem. Nie chodzi na randki, bo woli szybkie numerki. Zna hiszpański i holenderski.


~. W jedzeniu zatapiam smutki i samotność .~

Niall James Horan - (3.09.1993)20 letni przyjaciel i współpracownik Zayna. Pochodzi z Irlandii,Mullingar. Jest pochłonięty pracą, nie szuka miłości. Lubi grać w piłkę nożną, on jedyny w gangu nie ma tatuaży. Uwielbia jeść,  jego ulubiona knajpa to Nando's. Nie lubi, gdy kobieta ma dużo makijażu. Zna angielski, hiszpański i trochę niemiecki.

~. Gdzie się podziały pary kochające siebie za nic. Teraz bezinteresownie ktoś Cię może tylko zranić.~


Liam James Payne - (29.08.1993)20 latek najmniej groźny z gangu. Chciałby znaleźć miłość, ale wie, że przez pracę łatwo mu to nie pójdzie. Lubi się ścigać oraz słuchać Leony Lewis. Skrywa kilka sekretów. Śpiewa pod prysznicem, interesuje się boksem po tym jak znęcali się nad nim w szkole. Żyje bez jednej nerki, lubi ciche, nieśmiałe, ale szczęśliwe dziewczyny. Zna francuski.~. Bądź dzielna, pokaż wszystkim, że nie zasługujesz na tak złe traktowanie .~

Rachel Corrine Bennet - (8.11.1994) Miła 19 latka z Londynu. Jest dziewczyną Liama, którego poznała na studiach. Ma portorykańskie korzenie, uwielbia włoskie jedzenie. Studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie londyńskim. Zna język francuski i włoski. Uwielbia Katy Perry.
~.Człowiek jest taki, jakie są jego myśli.~

Olivia Isabella Collins - (ur. 7.05.1990) Siostra Lucy, mieszka w Nowym Yorku razem z narzeczonym Dereckiem. Nie mogła uzyskać kontaktu z siostrą. Studia kosmetyczne i zarządzanie skończyła w czerwcu, a od 2 lat pracuje w firmie kosmetycznej. W lipcu dostała awans na dyrektorkę, doradcę. Jest miła, troskliwa i zabawna. Ma dobre kontakty z bratem. Zna francuski i hiszpański.
~.Potrafiłem poznać kogoś, kto ma gorsze problemy niż ja i oddałem temu całe swoje serce.~

Dereck Mike Wesley - (ur. 14.11.1989) Narzeczony Olivii, urodził się i mieszka w Nowym Yorku. Skończył studia medyczne, pracuje jako kardiochirurg. Chcę szybko poślubić swoją ukochaną, którą poznał przez wspólnych znajomych. Ma młodszą siostrę, która go uwielbia. ~.To chyba w ludziach najsmutniejsze-ich najważniejsze myśli i uczucia często umykają niewypowiedziane i mało kto umie je właściwie odczytać.~

Joel Patrick Collins - (ur. 28.11.1987) Brat Lucy, mając 14 lat walczył o nią na własną rękę z domem dziecka. Niestety, nie udało mu się uwolnić siostry, został adoptowany. Resztę życia dorastał w Nowym Yorku z Olivią. Skończył studia prawnicze i jest bardzo dobry w tym zawodzie. Ma żonę Devonne, którą poślubił mając 24 lata. Niedługo zostanie ojcem.


~.Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągłe obawianie się, że popełnisz błąd.~

Devonne Amelia (Hudson) Collins - (ur. 11.07.1988) Żona Joela, rodowita Amerykanka. Poznała męża w liceum, potem zamieszkali razem. Skończyła studia muzyczne, po urodzeniu dziecka zamierza zostać nauczycielką muzyki w szkole. Jest wesoła i troskliwa.


Melissa Alexandria Doyle - (ur. 23.01.1996) Przyjaciółka Lucy, poznana w Starbucksie. Urodziła się w Kanadzie, w Ontario. Ma starszego brata, z którym często się kłóci. Uwielbia robić zakupy, a ubrania to jej żywioł. Interesuje się modą i światem celebrytów. Kocha kawę. 


~.Jeżeli nie uda­je się To­bie być tym, kim chcesz być, chciej być tym, kim być nie chcesz.~

Chris Jake Willson - (ur. 12.04.1996) Przyjaciel Lucy, poznany w szkole. Urodził się i mieszka w Londynie, jest homoseksualny. Jego rodzice akceptują orientację syna. W poprzedniej szkole go za nią prześladowali. Uwielbia oglądać seriale z przyjaciółkami, często chodzi z nimi na zakupy oraz obgaduje chłopaków. Kocha lasagne Lucy. Szaleje za tatuażami.


~.Cza­sem dni są tak długie, a na­wet te­go nie zauważamy.~

Zoe Dorina Ukagaba - (ur. 9.12.1994) - 20 latka mieszkająca w Londynie. Jej ojciec pochodzi z Afryki, a matka z Wielkiej Brytanii. Studiuje dziennikarstwo, ma własne mieszkanie. Od dziecka przyjaźniła się z Perrie, dlatego też zabolała ją śmierć dziewczyny. Obwiniała za to Zayna.


~.Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością.~

Mia Abbey Dowson - (ur. 4.04.1991) - Brytyjka pracująca, jako szefowa marketingu w korporacji w Londynie. Ma starszego narzeczonego, którego nie kocha. Jest z nim, aby podnieść zysk w firmie. Kobieta niezależna, pewna siebie. Żyje na własną rękę. Uwielbia sztukę.


*Diana Beth Collins/ panieńskie Gonzalez


Andrew Jake Collins


Roselyn Karina Richardo/panieńskie Gonzalez

Hailey Belissario 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz